Paslaugos

Padėsime surengti įsimintiniausias Jūsų šventes

Pirmo aukšto restoranas: telpa iki 35 žmonių

Apatinė restorano salė: telpa iki 60 žmonių

Išsirinkite Jums tinkančią restorano erdvę, kurioje surengsime įvairiausius banketus, asmenines šventes, konferencijas.

Šventėms

Organizuojame asmeninės šventės vakarus jūsų šeimos ar įmonės įsimintinai progai paminėti. Šventės metu siūlome rinktis patiekalus iš atskiro jums specialiai sukurto meniu. Priimamos išankstinės rezervacijos. Siūlome iki 25 vietų prie bendro stalo ir iki 60 vietų prie atskirų stalų. Padedame surengti šventes jūsų namuose ar pasirinktoje vietoje, rengiame išvažiuojamuosius pobūvius. Organizuojame ir muzikinius vakarus, į kuriuos kviečiamės tiek jau žinomus atlikėjus, tiek kylančias žvaigždes.

Įmonėms

Vykdomi uždari vakarai, kurių metu visas kolektyvas dirba tik jums ir padeda sukurti įsimintiną šventę. Kaip visada siūlome patį geriausią maistą, platų užkandžių ir pagrindinių patiekalų pasirinkimą. Siūlome iki 25 vietų prie bendro stalo ir iki 60 vietų prie atskirų stalų. Esant poreikiui priimame ir mažas kompanijas privačiam vakarėliui.

Degustacijos

Degustacines vakarienes kurias rengiame kartu su žinomais šefais, somelje, gėrimų ir maisto „Gourmet“, kurie palydi į gastronominį pasaulį. Vakarienių metu pristatomi sezoniniai produktai, patiekalai paruošti iš tam sezonui būdingų produktų ir žinoma juos derinam su gėrimais. Vakaro metu turite galimybę ne tik ragauti, bet ir bendrauti su svečiais.

Konferencijoms

Konferencijoms turime atskirą restorano erdvę, kurioje jūsų patogumui įrengtas ekranas prezentacijų demonstarvimui, projektorius bei garso aparatūra. Konferencijų metu prie vieno stalo talpiname iki 25 svečių. Renginio metu siūlome įvairius užkandžius, pietus, desertus ir platų gėrimų pasirinkimą. Viso galime talpinti 60 svečių. Iš anksto užsakius, pagaminsime užkandžių ar karštų patiekalų išsinešimui.